Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
530
91077

August Wilhelm Saabye

(Tanska, 1823-1916)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
August Wilhelm Saabye
(Tanska, 1823-1916)

Fiskarpojke

Signerad A.W. Saabye. Patinerad brons. Höjd 26 cm.

Troligen ett finger med lagning.

Täydennyslista

One finger restored