Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
530
91077

August Wilhelm Saabye

(Tanska, 1823-1916)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
August Wilhelm Saabye
(Tanska, 1823-1916)

Fiskarpojke

Signerad A.W. Saabye. Patinerad brons. Höjd 26 cm.

Troligen ett finger med lagning.

Täydennyslista

One finger restored