Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
530
91077

August Wilhelm Saabye

(Tanska, 1823-1916)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
August Wilhelm Saabye
(Tanska, 1823-1916)

Fiskarpojke

Signerad A.W. Saabye. Patinerad brons. Höjd 26 cm.

Troligen ett finger med lagning.

Täydennyslista

One finger restored