565
77307

John Jon-And

(Ruotsi, 1889-1941)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

John Jon-And
(Ruotsi, 1889-1941)

"Båt på hemväg"

Signerad Jon-And. utförd på 1930-talet. Pannå 71 x 50,50 cm.