570
82673

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bronserad. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av rocailler och blommor. Höjd 145, bredd 64 cm.

Avkortad, senare glas och bakstycke, dekorlagningar.