588
92155

PG Thelander

(Ruotsi, Syntymävuosi 1936)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
484 - 581 EUR
554 - 665 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

PG Thelander
(Ruotsi, Syntymävuosi 1936)

"Stående elefant"

Signerad 65/90. Utförd 1985. Etsning med collage av bladsilver, bildyta 78 x 59 cm.

Kirjallisuus

Haskel 215.