60
74683

Vas, porslin. Qingdynastin 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Trumpetformad med dekor i underglasyrblått av bananblad. Höjd 25,5 cm.

Obet glasyrnagg.