612
92675

KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bonade. Svängd stoppad rygg. Svängda ben. Snidad dekor av blommor. Sittplymå.

Skador, lagningar, maskstungna.