617
90721

BOKSKÅP. Nygotik.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BOKSKÅP. Nygotik.

Fanerat med mahogny. Rak form. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av växtslingor, vridna kolonner och krönande kotteknoppar. En låda och hyllor bakom glasade dörrpar. Bredd 120, djup 39, höjd 247 cm. Nycklar medföljer.

Skador, lagningar.