668
76625

Fritz Klingbeil

(Saksa, Syntymävuosi 1936)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Fritz Klingbeil
(Saksa, Syntymävuosi 1936)

"418"

Signerad Friz Klingbeil och daterad 1982 a tergo. Duk 27 x 27 cm

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm.