679
94741

Bengt Olson

(Sverige/Frankrike, Syntymävuosi 1930)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Bengt Olson

Utan titel

Signerad Bengt Olson. A tergo signerad Bengt Olson samt daterad Paris -87. Duk 55,5 x 46 cm.