71
74887

William Calcott Knell

(England, 1830-1880)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
William Calcott Knell
(England, 1830-1880)

Skeppsbrott

Signerad W.C.Knell och daterad 1859. Duk 63,5 x 75,5 cm.

Färgbortfall. Krackeleringar.