Fanerad med mahogny. Dekor av Diana, spegelfond, kolonner, fåglar och krönande örn. Vitemaljerad urtavla märkt G:J: Bauer in Wien. Pendel, nyckel och lösa delar medföljer.
Skador, lagningar, lösa delar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui