736
95259

Judy Olausen

(Usa)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
95 - 142 EUR
109 - 163 USD
Vasarahinta
1 100 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Judy Olausen
(Usa)

"Joan Mitchell"

Signerat Judy Olausen a tergo. Fotografi 40 x 50,5 cm.

Slitage, skador.