774
96677

Henry William Banks Davis

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1833-1914)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 440 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
9 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Henry William Banks Davis

Betande kor

Signerad H.W.B.Davis och daterad 1903. Duk 47 x 85 cm.

Krackelyrer.