784
96811

Historisk bataljscen

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Historisk bataljscen

Signerad I.F Akimov och daterad 1946 a tergo. Duk 83,5 x 187 cm.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Avbildar "Battle on the ice" 1242, där prins Alexander Nevsky vinner över den livländska riddarorden.

Muut tiedot

Avbildar "Battle on the ice" 1242, där prins Alexander Nevsky vinner över den livländska riddarorden.