796
91985

TALLRIKAR, ett par, porslin. Ludwigsburg 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Brättet med reliefdekor. Polykromt blomstermåleri. Förgylld kant. Diam 23 cm.

Lagningar.