799
94497

DOSA, silver. Nils Hoffberg, Stockholm 1759.

Lähtöhinta
3 000 SEK
291 EUR
333 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Profilerad. Locket med relief av blommor. Längd 7 cm.

Undersidesslitage.