PIEDESTAL MED YTTERFODER, majolika.
Rörstrand, jugend.
Flintgods. Glaserade i gröna nyanser. Reliefdekor av eklöv och ekollon. Bägge delarna med inpressad stämpel Rörstrand. Total höjd 117 cm.
Smärre nagg, krackelyrer. (2)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui