897
100535

STOLAR, ett par. Göteborgsmodell, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Vasarahinta
1 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerade med mahogny. Svängd genombruten rygg med balusterbricka. Svängda ben. Lös stoppad sits.

Lagningar, skador.