941
100967

Ikon

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
350 - 525 EUR
369 - 553 USD
Vasarahinta
4 600 SEK
Ikon

Ryssland 1800-tal. Gudsmodern med Kristus. Tempera på trä 40 x 33,5 cm.

Skador.