958
101241

JARDINJÄR, "Hortus", Josef Frank, Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
2 000 SEK
191 EUR
217 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Grön glasmassa med reliefdekor. Tillverkad vid Gullaskruvs och Reijmyre glasbruk. Höjd 7 cm, längd 27 cm.

Nagg på fotklackarna. Repor.