Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
159
110939

SPELBORD. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
780 - 975 EUR
906 - 1 130 USD
Vasarahinta
6 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svartmålat. Rektangulär avtagbar skiva. Svängda ben. Dubbla ljusbrickor. Invändig svartvit bemålning av spelplan. Längd 106, bredd 61, höjd 73 cm.

Senare bemålning, maskstunget, lagningar.