170
111925

Norberto Pazzini

(Italia, 1856-1937)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Vasarahinta
7 500 SEK
Norberto Pazzini
(Italia, 1856-1937)

Morgonrodnad över slätten

Signerad N. Pazzini och daterad 1903. Pannå 12,5 x 37,5 cm.