175
114337

BÄGARE, silver. Ostämplad, sannolikt Ryssland, 1700-tal.

Lähtöhinta
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Cylindrisk med driven dekor av akantusomgärdade medaljonger med tupp, lejon, etc. Höjd 8 cm.

Småbucklor, slitage.