183
130347

FÅGEL, chamotterat stengods. Thyra Lundgren, sign.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Duva i olika bruna, beige och grågröna glasyrer. Längd 24 cm. Sockel av beige sten.

Nagg på stjärten.

Täydennyslista

Droite de suite on this lot.