194
127615

Knut Ekwall

(Ruotsi, 1843-1912)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
437 - 612 EUR
461 - 645 USD
Vasarahinta
7 500 SEK
Knut Ekwall
(Ruotsi, 1843-1912)

Stockholms ström

Signerad Knut Ekwall. Duk 28 x 49,5 cm.

Lagning.