197
114933

DOSA, silver, Carl Tengstedt, Göteborg 1842.

Lähtöhinta
1 500 SEK
142 EUR
163 USD
Vasarahinta
600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Rund, slät med avfasad kant runt locket. Diam 6 cm.

Smärre slitage.