Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
201
114943

SKED, silver, ostämplad, Bergen 1600-talets mitt.

Lähtöhinta
2 000 SEK
190 EUR
217 USD
Vasarahinta
2 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Platt skaft med graverad dekor av blommor.

Lagning, slitage.