204
115091

LJUSSTAKAR, ett par, tenn.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
191 - 239 EUR
217 - 271 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSSTAKAR, ett par, tenn.

Otydliga stämplar. Rund fot med kannelerat skaft. Höjd 11 cm.

Bucklor, en ljusring med bristning.