211
115327

TANKA. 1900-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TANKA. 1900-tal.

Polykrom med gulddetaljer. Ramad. 53,5x37,5 cm.

Skador.