216
114745

FAT, 4 stycken olika, porslin. Kina 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Profilerade med olika polykrom dekor av blommor resp figurscen. Längd 12,5-13 cm.

Obet nagg.