Bär signatur W. Cecil Rea och datering -87, Paris. Uppfodrad duk 36 x 29,5 cm.
Dukskador, lagningar, hål samt smärre skrapmärken.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui