236
115979

Alfred Thörne

(Ruotsi, 1850-1916)
Lähtöhinta
6 000 SEK
573 EUR
651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Alfred Thörne
(Ruotsi, 1850-1916)

ALFRED THÖRNE, olja på duk. Sign.

Sommarlandskap med å. 38 x 61.

Smärre slitage.