240
115991

Ehrnfried Wahlqvist

(Ruotsi, 1814-1895)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Ehrnfried Wahlqvist
(Ruotsi, 1814-1895)

Pastoralt landskap med får

Signerad E.Wahlqvist och daterad 1869. Duk 65 x 103,5 cm.