250
112981

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

"Sten i åkern 2"

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1933. Duk 49 x 64,5 cm.