256
117385

Okänd Konstnär 1600-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd Konstnär 1600-tal

Midjebild av man i röd rock och allongeperuk

A tergo signerad M G Buchardt och daterad Stralsund 1 sep 1673. Duk 79 x 66 cm. Förgylld och bronserad ram i rokoko. (skadad)