258
78703

Okänd konstnär 1700-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1700-tal
(Ruotsi)

Mansporträtt

Duk 71 x 55,5 cm. Samtida bronserad ram.

Skador, duklagningar.

Muut tiedot

Enligt uppgift eventuellt Carl Gustaf Burguer von Ritterstein (1713-1783).