269
87531

Max Haenel

(Ruotsi, 1863-1921)
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Max Haenel
(Ruotsi, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.