276
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Skador, lagningar.