283
118197

ZARF, 18 st, silver, ostämplade, 1800-talets slut/1900-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 4 000 SEK
191 - 382 EUR
217 - 434 USD
Vasarahinta
3 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

15 st av heltäckande filigran, 3 st med genombruten blomsterdekor. De tre med fransk importstämpel. Höjd 6 cm.

Bristningar.