Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
283
118197

ZARF, 18 st, silver, ostämplade, 1800-talets slut/1900-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 4 000 SEK
194 - 388 EUR
222 - 443 USD
Vasarahinta
3 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

15 st av heltäckande filigran, 3 st med genombruten blomsterdekor. De tre med fransk importstämpel. Höjd 6 cm.

Bristningar.