Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
291
113947

VASER, två stycken, stengods. Berndt Friberg och Stig Lindberg, Gustavsberg.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Bukiga med uppdragen hals. Brun harpälsglasyr och grönfläckig glasyr. Höjd 14,5 och 19,5 cm.

En fot med skador och möjligen lagningar.

Täydennyslista

Droite de suite on this lot.