307
118705

SNUSDOSA, utländska stämplar, 1700-talets slut.

Lähtöhinta
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Rektangulär, med heltäckande rutmönster med fleuroner. Längd 7,5 cm.

Slitage.