318
118849

PORTFÖLJ

(Ruotsi)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
523 - 610 EUR
547 - 639 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

PORTFÖLJ
(Ruotsi)

"White grey black and blue"

Portfölj innehållande 12 serigrafier av Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Olle Bonniér, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Pierre Olofsson, Lennart Rodhe, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg . Signerade och numrerade 9/15. 30 x 38 cm. Förvaras i ljust grå skyddsportfölj. 33 x 40,5 cm.