Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
318
118849

PORTFÖLJ

(Ruotsi)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
581 - 678 EUR
665 - 776 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

PORTFÖLJ
(Ruotsi)

"White grey black and blue"

Portfölj innehållande 12 serigrafier av Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Olle Bonniér, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Pierre Olofsson, Lennart Rodhe, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg . Signerade och numrerade 9/15. 30 x 38 cm. Förvaras i ljust grå skyddsportfölj. 33 x 40,5 cm.