318
118849

PORTFÖLJ

(Ruotsi)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
573 - 669 EUR
651 - 759 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

PORTFÖLJ
(Ruotsi)

"White grey black and blue"

Portfölj innehållande 12 serigrafier av Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Olle Bonniér, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Pierre Olofsson, Lennart Rodhe, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg . Signerade och numrerade 9/15. 30 x 38 cm. Förvaras i ljust grå skyddsportfölj. 33 x 40,5 cm.