320
113007

Carl Axel Printzensköld

(Ruotsi, 1864-1926)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Axel Printzensköld
(Ruotsi, 1864-1926)

Andakt

Signerad C. Printzensköld och daterad -88. Duk 59,5 x 76,5 cm.

Krackelyrer.