326
114797

SPEGEL. Gustaviansk.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med uppsvängt krön. Dekor av blommor och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel. Höjd 136, bredd 63 cm.

Senare glas, lagningar, kompletteringar.