326
114797

SPEGEL. Gustaviansk.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med uppsvängt krön. Dekor av blommor och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel. Höjd 136, bredd 63 cm.

Senare glas, lagningar, kompletteringar.