345
113699

MATBORD, "La Barca", Piero De Martini, Cassina, Italien 1980-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ask, rektangulärt med vikbar skiva och benställning. Längd 225, bredd 74 (148), höjd 75 (74) cm.

Obetydligt slitage.

Muut tiedot

Modellen formgiven 1975.