Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
347
119079

TOILETTBORD, 1900-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TOILETTBORD, 1900-tal.

Betsad mahogny, två olika stora rundade hurtsar, i mitten två lådor i sargen med mässingshandtag. Den större hurtsen med hyllor, även i dörren. Den mindre hurtsen med hyll- och lådinredning samt hyllor i dörren. Längd 150, djup 51, höjd 66 cm. Nyckel finns.

Skador. Avainet sisältyvät.