Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
365
119253

Marie-Louise Ekman

(Ruotsi, Syntymävuosi 1944)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marie-Louise Ekman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1944)

Monument.

Signerad M.L. Ekman, daterad 1994 och numrerad 1 / 15 under altaret. Skinnklädd träkub, höjd 51 cm. Tillhörande bönematta, handtuftad 120 x 157 cm.