37
123947

TALLRIKAR, sex stycken, porslin. Qing dynastin, tidigt 1700-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dekor i imarifärger av flodlandskap. Diameter 22,5 cm.

Nagg, två med brättessprickor.