381
95417

KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Vasarahinta
400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runda med handtag. Grönmålad dekor. Längd 30 cm.

Smärre nagg.